OFERTA DLA FIRM

Zajmujemy się kompleksową organizacją

sekcji pływackiej, triathlonowej czy biegowej bezpośrednio stworzonej i dopasowanej do potrzeb Twojej firmy.

Działamy przy współpracy

z fizjoterapeutami, lekarzami i trenerami. Cenimy jakość i profesjonalne podejście. Zależy na utrzymaniu jakości naszych usług na jak najwyższym poziomie.

Treningi prowadzone przez zawodowców

Wszystkie nasze treningi prowadzą trenerzy aktywnie uprawiający dane dyscypliny sportowe. Wszystkie metody treningowe i zadania przetestowali na własnej skórze i stosują je z sukcesami u swoich zawodników.

Nasze pakiety

“Sekcja Pływania/ Pływanie w Triathlonie”

Pakiet “Sekcja Pływania / Pływanie w Triathlonie ” przeznaczony dla grup firmowych składających się z osób uprawiających triathlon i wszystkich dopiero chcących nauczyć się pływać. Zajęcia grupowe w wodzie stanowią doskonałą okazję do integracji zespołu i poprawy ergonomii pracy poprzez poprawę sylwetki i wzmocnienie kręgosłupa. Przełamywanie kolejnych barier w wodzie pozwala wzmocnić pewność siebie, a pływanie jako sport typowo techniczny wpływa na poprawę skupienia i koncentracji.

“Tri Open”

Pakiet “Tri Open” przeznaczony dla grup firmowych składających się z osób uprawiających triathlon, bieganie, kolarstwo czy pływanie. Stanowi on kompleksowe przygotowanie do pierwszych kroków w triathlonie, jak również do optymalnego przygotowania do zbliżającego się sezonu startowego 2020. Grupowe zajęcia pływackie, kolarskie i biegowe dają możliwość uczestniczyć nie tylko triathlonistom, ale również osobom zainteresowanym tylko poszczególnym dyscyplinom uprawianym w triathlonie.

“Indywidualne Przygotowanie Pływackie”

Pakiet Indywidualnego przygotowania pływackiego przeznaczony dla osób: uprawiających triathlon, pływanie długodystansowe i biorących udział w sztafetach triathlonowych na odcinku pływackim. Stworzony z myślą o osobach, dla których elastyczność godzin treningów stanowi kluczową rolę. Daje on możliwość uzyskania najlepszych wyników w stosunku do ilości nakładu godzinowego na trening. Indywidualne podejście umożliwia skupienie się na celach i potrzebach zawodnika.

Szczegóły oferty

Zapraszamy do kontaktu:

KONTAKT:
Krzysztof Gajewski
+ 48 785 003 795
biuro@plywaniebezpiany.pl