Triathlon Club

logo-triatlon-club-wroclaw

Powstał dla

miłośników, pasjonatów i amatorów triathlonu.

Zawodowa kadra trenerska

która w sposób indywidualny podchodzi do każdego z Was. Oferujemy pełne zaplecze trenerskie. Naszą kadrę stanowią profesjonaliści, utytułowani zawodnicy na arenie międzynarodowej oraz lekarze z bogatym doświadczeniem medycznym.

To coś więcej niż tylko pływanie…

Mierzymy się z żywiołem takim jakim go zastajemy pozostając w zgodzie z naturą. Ciągłe wsparcie i wspólna motywacja członków “Pływania bez piany” pozwala razem przekraczać granice, lęki i rekordy każdego z nas.

4 sekcje

Triathlonowa, pływacka, kolarska i biegowa

Tym co nas wyróżnia

jest indywidualne podejście do każdego klubowicza i jego pasji. Dlatego zapraszamy do nas nie tylko osoby zainteresowane triathlonem, ale również pływaniem długodystansowym, kolarstwem szosowym i bieganiem.

Sekcja triathlonowa

Ludzie i pasja do triathlonu!

Stanowi fundament

funkcjonowania Triathlon Clubu. W skład sekcji wchodzi kilkudziesięciu triathlonistów na różnym poziomie zaawansowania i w różnym wieku. Zapewniamy przygotowanie pod wszystkie dystanse: 1/8 IM, 1/4 IM, czy 1/2 IM, 1 IM czy różne starty ultra.

Sekcja kolarska

Trener Jerzy Sikora

Spiningi i treningi kolarskie

w terenie przygotowujące do zawodów kolarskich i triathlonowych. Grupa wyczynowa reprezentuje Triathlon Club w zawodach okręgu, kraju i poza jego granicami. Zajęcia spinningowe w okresie zimowym prowadzimy na siłowni FunFit II mieszczącej się w kompleksie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Szkolimy kolaży, triathlonistów oraz osoby chcące poprawić swoją kondycję pod okiem profesjonalistów.

Sekcja pływacka

Trener Krzysztof Gajewski

Łączy nas pasja

do pływania i żywiołu jakim jest woda. Niezależnie od tego czy stawiasz w wodzie pierwsze kroki, startowałeś już w zawodach triathlonowych czy marzysz o maratonach pływackich, to znajdziesz tutaj coś dla siebie. Organizujemy wspólne treningi basenowe we Wrocławiu, Open Water na Zalewie Mietkowskim i Kopalni Wrocław.

Sekcja Biegowa

Trener Igor Zalewski

Zajęcia biegowe

prowadzone przez trenera lekkoatletyki. Zajęcia prowadzimy w terenie bez względu na porę roku i pogodę. Szkolimy biegaczy, triathlonistów jak i osoby chcące poprawić swoją kondycję lub chcące pozbyć się zbędnych kilogramów pod okiem profesjonalistów.

Dołącz do Nas

To Twój czas!

KONTAKT:
Krzysztof Gajewski
+ 48 785 003 795
biuro@plywaniebezpiany.pl